Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ponieważ sprawa zaszła już daleko, SII uzależnia dalsze wsparcie w zakresie zgłoszenia uchwały o powołaniu biegłego rewidenta oraz dalszą analizą, ewentualnego pozwu, czy pomocy w formalnym podejściu do porozumienia od ilości członków, którzy będą zainteresowani tą sprawą i przeznaczą swój limit 90min. porad prawnych w ramach członkostwa na tę sprawę. Poza tym wszyscy, którzy są zainteresowani na poważnie podejściem do sprawy są proszeni o wstąpienie w szeregi SII za 90zł na rok , dostaniecie wsparcie ws. Permedia oraz inne korzyści.
Patrząc racjonalnie to się po prostu opłaca ponieważ dostajecie niższe prowizje w wybranych DM (jest informacja w dziale Zniżki). Już po kilku transakcjach składka się zwraca.
Przystępując do SII proszę KONIECZNIE zaznaczyć, że powodem jest zainteresowanie działaniem ws. Permedii.
Jak zawsze proszę rozpropagować informację na forach.