~TomaszMroczek

spokojnie ci co chca zarobic zarobia nie byloby mnie tu gdyby nie widzial co to za perla!!

BZWBK steruja i moga co chca zorbic z kursem zeby zorbcic cokowliek nie moga jak teraz przewqlac kursem po 300-500akcji tylko musza robic obrot wiekszy na wyzszych poziomach wtedy sie gra zacznie!!!


narazie badanie!


10zl mozliwe do konca czerwca,a pozniej beda decydowac czy ccha zaorbic duze piniedze czy chca stac w miejscu!!

nara

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.