Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
W piątek mozna było nadal bez większego problemu ok 3000szt kupic bez zbytniego podbicia kursu.Ciekaw jestem czy jutro też po stronie S bedzie wisiala tego typu oferta, a co najważniejsze czy znajdzie się kupiec na ten "pakiecik".
Spółka wydaje się wyszła na prostą i przeglądając jej liste klientów i wskaźniki można dojść do wniosku, że przyszłość należy właśnie do "takich"spółek chociaż ciężko chyba znaleźć porównywalną do niej spółkę.
Narazie wygląda to wszystko obiecująco, zobaczymy jakie wyniki pokażą się po IIgim kwartale, obstawiam,że do września sytuacja z jej kursem będzie juz przejrzysta czyli kierunek 15PLN albo kierunek 35PLN