Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Linki do stron o spółce:
http://www.krs-online.com.pl/promis-tech-sp-z-o-o-krs-215397.html
http://www.promistech.pl/index.html
- adres firmy, hmm... jakiś podobny...,
- przedmiot działalności... też skądś znany...,
- nazwisko i imię prezesa.... również brzmią znajomo....???
Wprawdzie już kiedyś na tym forum był przez kogoś pobieżnie poruszony wątek dotyczący tej spółki, ale chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie...?
Czy aby na pewno kasa z poszczególnych emisji i dotacji poszła wyłącznie na rozwój Atona i czy nie zachodzi tutaj konflikt interesów...?
Ja osobiście mam poważne wątpliwości!!!