Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2013-05-09 o godz. 16:19 nwa napisał(a):
> naprawde nie rozumiem co poniektorych.
ile jestescie na
> gieldzie, ze piszecie cos z pewnikiem?
tutaj wszystko jest
> mozliwe, nawet 35gr jesli ktos kto ma kase i sporo akcji
> tak sobie zażyczy wiec wasze zaklinanie i twierdzenie, ze
> na pewno nie bedzie nic nie da.
czekamy na opienie prawna
> a potem na podpisanie finalnych umow.
wedlug tego co splka
> podala do polowy czerwca wszystko bedzie zalatwione.
kto
> sie chce bawic w kółka niech sie bawi
Kolka jesli jeszcze ktos zrobi sa coraz mniejsze a praktycznie ciezko wieksza ilosc kupic po taniosci. Kazde kolejne info wybija bron z reki dotychczasowym naganiaczom. Coraz mniej argumntow i straszakow w rodzaju g... dostana a nie kredyt. Sytuacja staje sie na papierze coraz bardziej stabilna co cieszy, bo nie ma jazdy od +20 do -20 na jednej sesji. Coraz wiekszy rozsadek wsrod akcjonariuszy, bo teraz jest strach przed sprzedaza w tej cenie, wileu slusznie glowkuje - jak odjedzie to zostane na peronie. Pamietajcie,ze scenariusz przewidziany na Dependzie teraz nabierze przyspieszenia i to o czym od dluzszego czasu marzylismy stanie sie faktem.