Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Brew~ masz może jakieś informacje dotyczące tych obligacji poza publicznie przekazanymi w postaci raportów firmy,
czy były jakieś propozycje rolowania długu, czy skończyło się na złożeniu wniosku do sądu i kontakt z inwestorami umarł?
Jakie argumenty były użyte na NIE przez głównych obligatariuszy związanych z rolowaniem, lub przystąpienie do postępowania?