~wieśniak

Jak wiecie wszystko wskazuje na to że nasza perełka opuści wig20.Zastanawiam się jak może się to odbić na kursie spółki.Teoretycznie to zła informacja ale były przypadki spółek które dopiero po wyjściu z wig20 ruszały na północ.W Gietku mocno siedzą fundusze i tutaj może być problem jeżeli zechcą wywalić większą ilość po zmianie indeksu przez papier to zaliczymy 6 z przodu.Prosze o Wasze opinie,pozdro.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.