~hehe

gupek :)

jest zapisane, że płacone mają, jeżeli umowa dojdzie do skutku
"Wynagrodzenie MMI ustalono w wysokości 50% uzyskanej różnicy pomiędzy ustaloną w Umowie ceną maksymalną a ostateczną ceną nabycia Jardan."

Dodatkowo, ewentualne kary są, jeżeli ALT kupi w przeciągu 36 miesięcy tą firmę.

Alt miał kupić za maks. 22 mln - czyli jeżeli kupiłby za 22 mln, to MMI nie dostaje nic.
Dodatkowo ALT miał włożyć 35 mln na inwestycje
KPW ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.