~12345

Dnia 2013-04-23 o godz. 11:47 blokowy napisał(a):
> nawet jeśli nie znasz ukraińskiego lub rosyjskiego to zadaj
> sobie ten trud i skorzystaj z tłumacza google i jakieś tam
> informacje zdobędziesz

nie opieraj się tylko na
> artykułach w języku polskim


nie odpowiadaj na zaczepki....odbyte walne zebrania akcjonariuszy nie omawiały żadnej upadłości... za takie słowa powinna Polsko-austriacka q.a siedzieć

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.