~zeb

co do ceny dzialek ..... to warte sa tyle ile kupujacy sa sklonni za nie zaplacic
widocznie te 135 to za duzo

co do mnie to zaiwestowalem tyle ze 300 - 400 % procentowy wzrost do 2015 w zupelnosci mi wystarczy, i tylko Panowie nie mowcie mi ze taki wzrost jest nierealny do tego czasu.
przeciez wystarczy np list intencyjny z np Boshem, Vartą itp i co mamy ? - 50 - 80 % w jeden dzien a dni mamy sporo
Wiec czekam sobie spokojnie ......
pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.