~jan

to RM (radio wiadomo jakie) też spamuje na forach gpw? Nadzwyczajny wpis ......tylko znowu o mnie ,dlaczego nie merytorycznie tylko ad personam? A ty gamoniu ,jesteś tu anonimem na wątku,z tonu i sensu wypowiedzi wnoszę że pcg w ogóle cię nie interesuje.Nie wiem czy kiedykolwiek kupiłeś akcje, czy twoja rola to szpiegowanie i śledzenie nieprawomyslnych tj nie popierających aktualnie wzrostów? Fakt,że nie omijasz moich postow i podejmujesz się ataku na mnie dowodzi jakiejś niezdrówej ciekawości nie sądzisz? Twoje intencje są niezrozumiałe,gdybym tu nic nie znaczył merytorycznie moj głos byłby zlekcewazony obojetnoscia (brak komentarza).Jesteś dla mnie zwykłym wynajętym scierwem .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.