Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
SDM ma wątpliwości i dobrze
ma rację z kursem jest na razie ciągle to samo czekamy na info czekamy na info
od infa do infa
jedynie w grudniu sz ło ładnie spekulacyjnie pod info i co po infie sruuu
i jesteśmy teraz w tym miejscu ktoś na tym nieżle zarobił
ale ci co trzymają akcje są w dupie maryni
tu na razie rządzi spekuła ten cały tzw animator z bielska białej to nie
wiem co robi
w sumie to może tak być że gra tu pare osób i oni zarabia
ją dobrą kasę a jak jakiś leszcz wdepnie to albo siedzi latami albo sie wysypie i spływa
i teraz znowu czekamy na info. znowu to samo tak tak ale po infie co przyjdzie to to już si ebedzie działo bo to następne to już będzie to całkowicie właściwe info...tak tak
a prawda jest taka że to my mamy teraz najwięcej akcji na tej spółce tylko jesteśmy
rozproszeni
no i wreszcie powiem wam pod koniec mojego długiego ale jakże interesującego wywodu
tak że ja to nawet sie nie gniewam jak komus odbija czasem:)
że na depie trzeba miec stalowe jaja