~złoty strzał

Niestety bankrutuje, bo nie spółka układa się z wierzycielami, a Tarik.
Kiedyś uczestniczyłeś w wezwaniu, bo spółka prowadziła w dalszym ciągu działalność i dalej istniała, a tu z chwilą zatwierdzenia planu reorganizacji ( czasami piszą transformacji, ale jest to słowo mylnie określane) cedc staje się własnością Tarika, więc on może sobie zrobić z tym majątkiem co mu sie rzewnie podoba. Tarik może nie chcieć ( i tak się prawdopodobnie stanie ) dalej prowadzić tego biznesu pod nazwą cedc, dlatego firma cedc przestanie istnieć. Jej akcje zostaną wymazane decyzją sądu amerykańskiego na podstawie ich regulacji prawnych.
O tym mówi nawet sama cedc w ostatnim komunikacie podanym przez PAP.
Więcej nie będe cię ~mrfiesta przekonywał, bo jak ktoś nie chce przyjąć czegoś do siebie i jest upartym człowiekiem to i tak nic go nie przekona, ale mówię ci przyjdzie taki dzień, że sam się przekonasz, a wtedy chciałbym zobaczyć twoją minę i wściekłość na twarzy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.