Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2013-04-12 o godz. 12:01 ~Depp napisał(a):
> Powiedz mi dlaczego firma ma być wyceniana na 1, 2, lub 5
> zł skoro tak naprawdę pieniądze, które ewentualnie(
> PRAWDOPODOBNIE ) będzie posiadać , będą z kredytu.
Czy ty
> biorąc kredyt w banku stajesz się bogatszy o kwotę kredytu
> ?
Stajesz się tak naprawdę biedniejszy niż przed kredytem,
> gdyż z automatu masz do oddania kredyt+odsetki.
Aby akcje
> firmy kosztowały o wiele więcej niż obecnie, to trzeba aby
> zarząd pokazał, że dobrze ten kredyt wykorzysta i zarobi na
> tym pieniądze, a do tego to trzeba czasu ( lat ).
Obecnie
> jest to tylko spekulacja i nic więcej.
Generalnie nie polemizuje z wpisami osob z forum, jednak to co wypisuje kolega na litere D. np o tym, ze jak bierzesz kredyt to jestes biedniejszy i inne tego typu madrosci calkowicie go kompromituja jesli chodzi o elementarna wiedze z ekonomii. Dalsza dyskusja z tym osobnikiem jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.