Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
jestem od niedawna na giełdzie ale może mi ktoś wytłumaczy jak to jest .
Żeby uchwalić emisje serii E i F to nie było kworum a reszta , by zmienić członków zarządu i uchwalić emisje serii D , to te kworum już nie było potrzebne ?
Wydaje mi się że jest to jawny przekręt i unieważnić te walne jest w zasadzie łatwo , tylko musi ktoś wiedzieć jak to zrobić . A może w zasadzie temu Patrowiczowi (jak to nie którzy piszą) nie uda się tak łatwo przejąć spółki .