Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wielu pisze o emocjach i co dalej.w prospekcie do sadu na jutro jest caly obraz upadku cedc-powody,okolicznosci i historia ubrane w wyjasnienia,opisy i terminy prawne.Wynik jest jasny cedc wypada z nasdaq i bedzie na OTC ,cena akcji pare centow i trading bedzie dalej.Co jest istotne w prospekcie-wykaz 30 najwazniejszych obligatoriuszy/duze sumy duzych firm/,nikt w cedc nie mial akcji uprzywilijowanych czyli trzymanie akcji o perpektywie podzialu zysku bez podstaw,wmysl planu po reorganizacji 100% RTL to jednoznacznie brak akcji w obrocie czyli nie na gieldzie,posiadacze carey,kaufman no i tarik obecne akcjedo kosza.W czasie procesu reorganizacji cedc musi skladac miesieczne raporty o dzialalnosci a dyrektorem jednoosobowym bedzie syndyk z firmy Alvarez niejaki Vladimir F.Wnioski -brac krople nasercowe i stac z boku ,ale moga byc podbicia bo duzi beda chcieli pozbyc sie akcji dla obecnych posiadaczy w picie ujac strate i zycie toczy sie dalej,oczywiscie to haslowo bo czas na spanie ale jatki sie nie skonczyly jeszcze