~waldi

wezwania juz nie będzie bo nie maco wzywać.resztę goodyear kupi po za rynkiem ile będzie mu odpowiadało.

dywidenda będzie ( 4,19zł) walne 4-5 czerwca

nic nie zrobicie bo jest forsowana ustawa o użyciu wojska i broni ostrej przeciwko takim delikwentom-uchwalona zostanie pod koniec kwietnia.

kazdy z nas miał czas po przemianach 20lat aby się wzbogacić i życ na własną rękę.jesli tego nie zrobił bedzie murzynem do konca życia i jego rodzina.

my mamy własny Bank i własne prawo juz od około 15 lat niezależne od kazdej władzy.były próby przejęcia nad kontrolą naszego Banku przez rząd i czym się skończyły fiaskiem. widzisz kto tu rządzi i radzę Ci siedzieć cicho jeśli Ci życie miłe.

mamy najlepszą szkołę w świecie kieszonkowców.cały swiat korzysta z naszych usług. jak chcesz to mozemy Cię przeszkolić ale musisz działać na swoim rewirze.dokładne instrukcje dostaniesz po przeszkoleniu.

jeśli Olek do stanie się do Brukseli to Bruksela jest nasza,chociaż juz jest.


Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.