Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Czesc chlopaki:) co slychac? Andrzeju idzie w ta strone bo widocznie jeszcze nie ma isc w druga.....Ladny spodek nam sie rysowal ale niestety sie juz nam "zlamal" , przebilismy linie trendu krotkoterminowego wzrostowego wiec ze tak powiem Andrzeju jesli liczysz na szybki zarobek to raczej poszukaj innej spolki bardziej spekulacyjnej ale jesli chcesz zarobic w jakims tam dluzszym okresie troche kaski to powinienes sie cieszyc ze mozesz dokupic jeszcze troszke papierka na tym poziomie.....Jak dlugo to potrwa nie wiem...moze miesiac moze dwa a moze rok.......najwazniejsze ze spolka sie rozwija......takze Andrzeju troche cierpliwosci i wiary w swoje wybory ..... usiadz sobie w weekend przeanalizuj sobie raporty tej spolki moze zobaczysz to samo co my widzimy razem marceusem i mefisto:)
A tak poza tym to chlopaki pozdrawiam wlasnie siedze sobie w sandomierzu i delektuje sie pyszna kawka:)