Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2013-03-26 o godz. 13:29 ~aldek napisał(a):
> ale ty jesteś głupiutki , wystarczy zgadac sie w dwie osoby
> , zeby potwierdziły ze zasugerowały sie twoimi postami i
> jestes udupiony , a chetni chyba sie znajdą
UDOWADNIASZ ,ŻE JESTEŚ LAIKIEM ZARÓWNO W INWESTOWANIU JAK I PODSTAWACH PRAWA.
ale fakt masz
> racje sama spółka ma o wiele wieksza siłe przebicia , ma
> swój dział prawny i sztab prawników którzy już wiedza jak
> sie dobrac do takiego delikwenta
a podstawy są
JAKIE?))))))))
PO RAZ KTÓRYŚ Z RZĘDU ROBISZ Z SIEBIE IDIOTĘ:))))))))
tak że
> znikniesz z tego forum podobnie jak zniknął Marco z forum
> parkietu i ślad po nim zaginął
KOGO OBCHODZI TWÓJ MARCO?
domyślcie sie co z nim sie
> stąło skoro wcześniej miał tyle czasu żeby cały dzień
> siedzieć i psioczyć na spółke a teraz nagle zniknał , nie
> ma chłopa
MOŻE SIĘ POWIESIŁ?:))))
wiecie co , ja tez pisze do spółki ze
> powodowany tutaj postami niejakiego bossa , który oczernia
> spółke na kazdym kroku sprzedałem akcje które pozniej
> posżły 20 procent w góre
DOPISZ ,ŻE JESTEŚ OFERMĄ ,KTÓRA NIE WIE CO SIĘ DZIEJE NA RYNKU I NIE MA POJĘCIA JAK GRAĆ ,ŻEBY ZAROBIĆ:))))
DODAJ ,ŻE NIE MASZ CZASU NA JAKĄKOLWIEK LEKTÓRĘ O INWESTOWANIU , PSYCHLOGII RYNKU ITP . BO ZAJĘTY JESTEŚ PRZEBYWANIEM NA JARMARCZNYM FORUM WŚRÓD SOBIE RÓWNYCH NIEUDACZNIKÓW INWESTYCYJNUCH.
SFLUSTROWANYCH NIEPOWODZENIEM FINANSOWYM POWODOWANYM SWOIM BRAKIEM KOMPETENCI W INWESTOWANIU NA RYNKU AKCJI.
papa boss
PAPA (BRRR NIE LUBIE TEGO ZWROTU , TO TAKIE GEJOWSKIE)
ALDEK