Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wg mnie to graal miał prawo odesłać te pieniądze.Termin płatności upłynął 28 lutego, kasa wpłynęła 5 marca. AH nie wywiązał się z umowy. Graal ma prawo dodatkowo naliczyć kary.
Ci co twierdza ze operacja ustawiona - gdyby tak było to po co w komunikatach zapis:"
Spółka wskazuje również, iż nie istnieją pomiędzy Spółką, osobami zarządzającymi i nadzorującymi Spółkę a spółką AMERIPRISE HOLDINGS LTD żadne powiązania."