Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Do "Precz z debilami": W ostatnim wątku masz rację, chociaż wcześniej Basia napisała:
"Autor | ~Basia [185.5.219.*] 2013-03-12 15:41 Zobacz wątki dotyczące Police
Zobacz profil Police
Ja myślę i to są moje prywatne spostrzeżenia że rok zamknie się około 100 baniek."
co się zgadza z wynikiem Polic wyraportowanym po q4. Ale do rzeczy.
Oczywiście nie chodzi o to co kto pamięta. Bardziej chodzi o to co w przyszłości. Tak jak pisałem sprzedałem po 16,5zł. Dziś zastanawiam się kiedy ewentualnie odkupić. I czy w ogóle odkupić. Czy w Policach jest potencjał wzrostowy? Co niby za tym ma przemawiać ?
Wyniki w ciągu ostatnich 4 kwartałów - każdy gorszy od poprzedniego i to znacząco. Rok do roku również. P/E ok 10 czyli zwyczajnie.
Czy rzeczywiście warto patrzeć na Police ? Może ciekawszym jest ATT lub Ciech?