~boss

Dnia 2013-03-23 o godz. 23:03 ~df napisał(a):
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-gramy-wby,12269282.htm
> l
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
> -5-sesji,12264322.html
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
> -5-sesji,12266528.html
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-jutro-ostatnia-sesja-p
> rzed-wielkim-tygodniem-dependa,12272377.html

i odpowiedź
> jednego z forumowiczów na twój post.
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-trzepanie-leszcza-prze
> d-odpalem,12257840.html

Ty teraz piszesz podobnie. Jak
> widać, punkt widzenia zależy od punktu ... posiadania ;)



Dobre:)!!!
To zwykłe hienki chychające na pare procent , poklepujące się po plecach a tak naprawdę to jeden drugiego wyru.chałby przy pierwszej lepszej okazji.
Te ku.rewki są do tego stopnia fałszywe , że zaczynają wierzyć we własne bazgroły.
Jak człowiek to widzi to nie może wytrzymać i ciśnie z nimi jak z baranami nawet nie mając akcji tej spółki. Cała tajemnica naszej aktywności na tym wątku nie mając akcj depa. I jeszcze te naganianie na ten zdechły papier...
Niech siedzą z nim te wszystkie hieny i sobie nawzajem wciskają na coraz niższym poziomie ale niech nikt nowy nie da się nabrać na stare numery z "super infem" bo żadnego super infa nie było . Jest jedynie podpucha dla przygłupiej i chciwej ulicy i nich ona zotanie z tym swoim "super papierem" do końca istnienia bezproduktywnej spółki.
Smutne ale prawdziwe.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.