~jhdn

a ja zadam tobie pytanie bo widze, ze jestes wybitnym znawca tematu. Dzwoniles moze do Merrill z pytaniem czy to aby przypadkiem nie jakas sciema i kto szarga dobre imie banku czy faktycznie udzielaja takiej firmie strukturyzowanej lini kredytowej ? Odpowiem za ciebie. Nie dzwoniles bo jestes ignorant i przy spadkach strugasz powaznego inwestora. Wielu tutaj takich jak ty ynwestorow medrcow co tworza teorie, ktore wymyslili sobie w swoich chorych umyslch. Po drugie piszesz, ze firma nie prowadzi zadnej dzialalnosci i za cos takiegos juz odpowiednie organy powinny cie znalezc i dla przykladu ukarac grzywna w wysokosci 50 tys zl. To pewnie twoj dwuletni zarobek w pracy. Ode mnie tyle bo nie chce wiecej marnowac mojego cennego czasu na takich pseudo myslicieli inwestycyjnych jak ty.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.