Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
powiem już tylko raz
wywalanie robi się pod dane inf, czyli gdyby ktoś chciał wywalac zrobiłby pompe pod harmonogram i byście się pozabijali po 80 groszy
widac ewidentnie ze jest ciśnięcie na maxa , dokładaja na sprzedaż ile sie da choc i tak wiedza ze najprawdopodobniej nikt im tego nie wezmie
poprostu ktoś trzyma na tym łape , podobnie jak kiedys na fluidzie było ,
jak przyjdzie czas blokada bedzie zdjęta i kurs sopbie swobodnie poszybuje , ale ktos musi o tym zdecydować a dlaczego ?
dlatego że jest tu zbyt słaby akcjonariat , brak silnej grupy która przeciwstawiłaby sie blokowaniu
nie rozumiem tego , kierownik kuszetki zapakował fluida teraz i chwali że maja fabryke , chciał konstruktywnej dyskusji , tylko jak zapytałem gdzie oni maja te fabryke schował sie w ciemnej dupie i sie nie odzywa
czyli tacy znawcy tu sa , przeczytaja cos na forum , wystarczy ze idzie do góry bo ktos podbija kurs i kupuja , i oni sie nazywaja graczami
wiedze maja poprostu poezja , gorszych głupot nie słyszałem