~Pomorskie

W Gdańsku, w zasadzie całym trojmieście MyTabów juz w Biedronkach nie ma. Do wczoraj na osiem Biedronek był jeden zwrot towaru.
W kwietniu maja byc znowu w sprzedaży.

Czasem sie zastanawiam czy tu nie będzie powtórki z City Interactive 2zł---->30zł.
Po wynikach jezeli przebije 3,70 bedzie dla mnie sygnalem hossy(zmiana trendu długoterminowego) na tych akcjach.

Pozostaje czekac. W srode powinna sie w jakims stopniu wyjasnic sytuacja fundamentalna.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.