~tiktak

Nie sluchajcie tulipana, to wstretny naganiacz
Energoinstal startuje w budowie blokow, tak samo jak abmsolid wiecek wyprowadzil na prosta upadajaca firme, mialem Energoinstal do konca roku ze srednia 6,90 przez ok 2 lat
Zarobek byl imponujacy, energoinstal ma ipo na 18zl, to solidna firma z nowoczesnym laserem, potrzebny im podwykonawca
Firma ma szanse sie wygrzebac
Kupilem abms za 4tys w dzien ukladu I zrobilem ok100%
Nie jestem z wami ale byc moze bede, uwazajcie na emisje, zycze wam odrobienia strat
Ale tego czlowieka nie sluchajcie, utopil wielu ludzi na cedc
Przrstrzegam

Powodzenia

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.