~spekulant 1973

Wiem jedno jeżeli mam być tak dobrze to są chętni na akcje a tutaj nie widać tego po kursie i nie piszcie że czekamy na info już nie na jedno info czekaliście i nic dalej sypią akcjami , a komunikaty wychodzą pozytywne a góra sypie brak kupujących coraz wyżej czy to nie jest zastanawiające mam akcje i nie naganiam na sprzedaż bo sam liczę na więcej ale coraz więcej jest znaków ?????? jeżeli sie zastanowi po co gość sprzedaje po takiej cenie , przecież jakby nie sypał to kurs byłby gdzie indziej niż teraz z drugiej strony sypie w tedy jak wychodzą komunikaty w tedy są chętni na kupno

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.