Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Na normalnych spółkach, zlecenia za 10-20 tys to leszcze, na hbp to już grubas, 80 tys o których piszesz to juz mega grubas.
Jak ktoś łyknie zlecenia z 2 i 3 gr za około 260 tys to już będzie inwestor strategiczny który podźwignie firmę z upadku.