Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Niestety to interesy wymuszają styl pracy.
Trzeba było wzrostów pod przejęcia, to były infa
Osobiście już nie wierzę, że emisja była za gotówkę
Dlatego była mała pompka kursu
Inna sprawa to wycena przejętych firm
Okazało się, że teoretycznie najwięcej zapłacili za firmę handlującą stalą...po co im to w tym biznesie. Sama firma wygląda cienko. Ich strona www to jakiś żart.
A BGE za 50% udziałów zapłaciło 5 000 000 (25% bezpośrednio i drugie tyle poprzez TLM POLSKA SP. Z O.O.
Kwoty przejęć jak na BGE wyglądały imponująco. Jednak jeżeli to nie była gotówka a akcje, to teraz wycena przejętych firm się być może urealniła
Postawa zarządu zadziwia. Kurs leci a ich to w zasadzie nie interesuje.
Nie można mówić o celowym uwalaniu kursu, bo nic takiego nie można zaobserwować.
Po prostu niektórzy mają dość tej firmy i wychodzą
Zarząd jakiś cel jednak w tym musi mieć. Ale o co idzie??? Nie wiem
Istnieje tez szansa, że zarząd ma wszystko gdzieś, bo powoli zwijają interes.
Patrząc na poczynania zarządu ta ostatnia wersja może być najbliższa prawdy