Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2013-03-04 o godz. 08:24 ~boss napisał(a):
> Dnia 2013-03-03 o godz. 11:40 ~Bartek napisał(a):
>
> poziom gdzie depend chodzil 2 lata temu gdzie byl gorsza
> > spolka fundamentalnie niz jak zacznie korzystac z
> kredytu i
> bedzie zarabial na nieruchomosciach
> ...odp sie sama
> nasuwa....bedzie 1 zl do konca
> marca.
Zajarz w końcu !
Prezes pozbywałby się takich
> "wspaniałych" papierów?!!!
Całe te niby
> dobre infa są po to żeby wywalić w rynek jak najwięcej akci
> co widać było na ostatniej sesji . Sesji z jednym z
> największych obrotów w historii notowań spółki. Nie muszę
> dodawać ,że sesji o dużum spadku!!
Czy wy jesteście aż tak
> głupi czy piszecie tak tylko dla jaj nie mając (lub mając
> kilka ) akcji.
W takich sytuacjach zawsze się nabijam z
> takich głupców nie mogących zrozumieć tak prostej
> zagrywki:)))))))))
zagrywke zobaczysz jak bedziesz siorbal akcje za 65-70 gr niebawem