~wow

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 19/2013
data dodania 2013-03-03 12:29:46
spółka Reklamofon.pl Spółka Akcyjna
Zawarcie istotnej umowy.
Zarząd PSA Capital S.A. (dawniej Reklamofon.pl S.A.) z siedzibą we Wrocławiu ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 03.03.2013 r. do Spółki wpłynęła podpisana umowa cywilnoprawna, na mocy której Emitent nabył 2.660.270 akcji spółki Agroma S.A. stanowiących 18,22% udziału w kapitale zakładowym oraz 12,73% udziału w głosach na WZ Spółki.

Zaangażowanie Emitenta ma charakter oportunistyczny.

Zarząd Emitenta podjął decyzję o publikacji informacji o zawarciu niniejszej umowy z uwagi na spodziewany wpływ zawartej umowy na sytuację gospodarczą, majątkową i finansową Emitenta w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Kozak - Prezes Zarządu

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.