Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2013-03-01 o godz. 10:31 ~aldek napisał(a):
> o widze ze moje wyliczenia morer usunał wiec komus były nie
> na ręke ,
nie sadze zebym klął az tak bardzo ,
> ostrzejszych słów uzywałem i jakos nie reagował a teraaz
> nagle taki porzady
no cóz napisze jeszcze raz
liczymy
> dzieci razem :)
symulacja przy zakupie tych nieruchomosci
> które przedstawiali w informacjach czyli jedna która miałą
> 7 mln przychodu i druga która miała 10 mln ale euro
> przychodu
razem mniej wiecej daje to 49mln
nie wiem czy
> zakup oby tych nieruchomosci całkowicie wyczerpuje kwote
> przyznanego kredytu poniewaz nie podali wartosci drugiej
> nieruchomosci
koszt kredytu to jakies 22mln rocznie
> czyli jakby czysty przychód zostaje 27mln
odejmijmy jakies
> dodatkowe koszta remonty itp , niech bedzie 7 mln
daje to
> okolło 20 mln zysku rocznie
co daje jakies okolo 2 zł na
> akcje
moje pytanie ile w takim razie powinna kosztowac 1 akcja
to ze dzis kosztuje 46-50 gr nie znaczy ze wkrotce nie bedziemy dyskontowac tych zyskow. Jestem spokojny o kurs i cierpliwie czekam na poziomy złotówkowe. A groszolapy niech sprzedaja. Odkupia za 1-2 zł.
> akcja ?