viking_se

Dnia 2013-02-28 o godz. 10:13 ~boss napisał(a):
>

MTC.
Już jest spore zainteresowanie papierem .
Ostatnio
> zaliczył historyczny dołek i teraz oddają ci ,którzy w
> samym dołku kupili a wchodzą cały czas nowi zdając sobie
> sprawę ,że zawarcie układu to już tylko formalność.
Może
> być ,że kupującymi są członkowie zarządu lub inwestorzy
> instytucjonalni.
Zdaje się ,że dziś wyjdą wszyscy ci
> ,którzy kupowali w dołku i nie będzie już nikogo kto
> kupiłby poniżej 0,07 zł. Ten poziom będzie oznaczał
> początek nowej szybszej wspinaczni na kolejne wyższe
> poziomy.
Nie zdziwię się jak po podaniu info ,że spółka
> zawarła układ będziemy mieli wystrzał co najmniej w okolice
> 1zł.

Jasne, tym bardziej, ze ta spolka nigdy w historii nie przebila 98 groszy. Upadlosc ukladowa najlepszym sposobem na osiagniecie historycznych szczytow w notowaniach, bardzo ciekawa teoria. Moze spolki nie powinny wogole prowadzic zadnej dzialalnosci tylko sie "ukladac".

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.