Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ten znowu swoje , boss weź sie i przymnknij naprawdę bo sie niedobrze robi , wiem ze musisz ciezko pracować tu zeby zarobic te pare groszy ale widocznie jestes strasznym nieudacznikiem skoro musisz posuwać sie ąz do pisania za kase
wiadomo że po tak długim czasie oczekiwania na ten kredyt , kazdy jest już zmęczony , i dziś zadnego wystrzału nie bedzie , z tym że po informacji ze kredyt przyznany chyba raczej kurs sie nie otworzy
ja też śledziłem wszystkie informacje od początku tego starania si eo kredyt i dla nie układaja sie w logiczna całość a zwłaszcza ostatnie infa są bardzo rzetelne
to nie są chyba jakies chwilóki za które płaci sie 10procent miesiecznie i w dodatku chca nas okraść bo chca wpisów do ksiegoi wieczystej naszego domu czy mieszkania za pozyczke np 10tys zł
wiadomo że kredyt jest dość duży i każdy sie dziwi pod jakie zabezpieczenia spólka go dostanie
jasne ze pod hipotekę nieruchomości które za niego kupi , jak ktoś już zauwazył jest to bardzo dobry moment do zakupu nieruchomości zwłaszcza jeśli przynoszą one stały dochód
ich wartośc znacznie wzrośnie w miare jak bedziemy wychodzic z kryzysu
zreszta kryzys przeżywaja moze budżety państw i niektóre branże
bo w niektórych nie mogą wyrobić sie z realizacja zamówień i dzieje sie bardzo dobrze