Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
http://www.parkiet.com/artykul/25,1305952-Protektor-wybral-doradce.html
"Najcenniejszym aktywem grupy jest Abeba mająca ok. 2500 klientów w całej Europie (Protektor ok. 400), z czego 2/3 sprzedaży odbywa się w Niemczech. Abeba jest liderem tego rynku w kategoriach obuwia ochronnego (ma w nim ok. 7–8 proc. udziałów). Za pozostałą część zbytu odpowiadają inne kraje Europy Zachodniej. Abeba osiąga ok. 90 mln zł przychodów rocznie (cała grupa ok. 100 mln zł).
W ostatnich trzech latach 80–90 proc. naszych inwestycji dotyczyło Abeby. Dzięki temu pod koniec 2012 r. wprowadziliśmy do oferty ok. 60 modeli obuwia technologicznego i mamy szanse w 2013 r. na zneutralizowanie ewentualnych efektów stagnacji na rynkach zachodnioeuropejskich, uzyskując dynamikę wzrostów ponadśredniorynkową. Abeba ciągle jest naszym najbardziej rentownym aktywem o porównywalnych rok do roku rezultatach finansowych, wyłączając zdarzenia jednorazowe – dodaje Skrzyński"
Za darmo czyli po 3-4 zł. za papier tego nie oddadzą ..