Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przeglądają artykuł widzę wiele pozytywnych informacji:
1. wzrost zysku w 2012r (o 66%)
2. koszty operacyjne wzrosły jedynie o 9% (należy wziąć pod uwagę że w ubiegłym roku uruchomiono dwa zagraniczne biura handlowe: Paryż i Londyn)
3. wzrosty przychodów kilku obszarach (sprzedaż sprzętu teleinformatycznego, telefonii VoIP, usługi usług Centrum Danych)
5. kontynuacja współpracy z koncernem Renault-Nissan
5. wiele interesujących nowych projektów (w tym dla sektora bankowego)
6. udział w projektach badawczo-rozwojowych, co ważniejsze pozyskanie na ten cel środków z UE.
Oby tak dalej….