Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ci co maja 100% kasy w Aldzie, proponuję aby od razu sprzedali połowę a druga połowę zostawili na co najmniej rok. Trzymanie 100% kasy w jednym papierze na długi termin to głupota i niepotrzebny stres wciąż będzie pogłębiała się presja, że na innych papierach są wzrosty a tutaj nie ma. (do czasu...)
Gdy Alda pójdzie do góry to na tej połowie zarobicie dostatecznie dobrze a nie będziecie marnowali zdrowia podczas drobnych ruchów w górę i w dół. Jak kogoś stać wykupić pozostały FF to będzie miał władzę nad ceną papieru. ;)