~cph

kazdy tu z forum wie ze zbierasz perelki z ukrytego :-)
Co do prognozy 10 groni to kwestja czasu. Wystarczy delikatna panika na rynkach i perla leci w dol
Ale trzeba podtrzymywac na duchu. Aktywa przejecia listy itp. co by tu jeszcze wymyslic.
A prawda jest taka ze ten co kombinuje ze spolkami na cyprze nie ma czystych intencji do prowadzenia biznesu, a tym bardziej nie bedzie sie liczyl drobnica, do czasu gdy nie opche jej papiera.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.