~Boni

Nie ma wątpliwości, że w ciągu najbliższych kilku lat czeka nas zmiana ukladu sił na świecie. Gaz łupkowy i samochody elektryczne mocno ograniczą zużycie ropy naftowej, odwracając trendy na surowcach.
Energetyka i medycyna - to dwie najbardziej perspektywiczne branże. Nie można pominąć także "innowacyjnych technologii".

Mówi się, że pod koniec 2014 roku ceny samochodów elektrycznych spadną o połowę.
Samochody elektryczne zostaną wprowadzone niewspólmiernie szybciej w Azji niż w Europie.
Chińczycy mają obecnie kilkaset milionów elektrycznych skuterów.

Pytanie, kto zarobi na sprzedaży akumulatorów?
Bez wątpienia strategia przyszłościowa i zyskowna, ale kiedy to się zacznie...?
Jak już się zacznie, to wykres będzie przypominal hiperbolę, a nie "taflę jeziora" :-)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.