~szansondamur

szczególy biznesradar
3 lata temu wejście na Nc 0,5
potem duża emisja po 0,8 100tys akcji dla presesa po 0,8 i vice tak samo
a teraz wykupioneeeeeeeeeeee do cna
cierpliwość popłaca , jak chcieli oddawać za grosze poniżej 30 to ich sprawa, kto się obłowił , a było ich niewielu max 30 tys akcji poszło poniżej 0,3 ten wyjdzie z tego biznesu bardzo zarobiony
w perspektywie 3 lat jak skończy się misja inkubatora INT z jego 9 mln dotacji to nędzie to chodziło po 5 zeta
a teraz po cichutku zbierajmy i siedźmy jak myszki pod miotłą
leszcze dołączą w okolicach 0,5

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.