Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
2 zl to magnes o przeciwnym biegunie, caly czas nas odpycha, teraz w dol, jednak po stabilnym przebiciu wyrzuci nas w gore. Pamietajmy o warrantach i ponad 8 mln nowych akcji po 2 zl, na tym poziomie jest wiec potezny opor, ktory mozna zamienic w rownie silne wsparcie. Osobiscie uwazam ze to nie wyniki za IV kw beda ta sila, ktora nas wyrzuci w gore, tylko prognoza wynikow na 2013 rok, ktora ma byc podana po wynikach, moze sie okazac ze zyjemy w zupelnie innej bajce, nizby sie moglo wydawac.
Map Info w jezyku polskim od 14 stycznia
MapaMap, w Android Market plasuje sie w przedziale 100 000 do 500 000 instalacji, jak dobrze rozumiem za ostatnie 30 dni. Korkostrefa konkurencyjnej firmy w przedziale 10 000 do 50 000.