Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
BOMI SA terminy publikacji raportów okresowych w 2013 roku
Raport bieżący 7/2013
Zarząd BOMI S.A. w upadłości układowej podaje do publicznej wiadomości stałe terminy przekazywania raportów okresowych w 2013 roku:
1. Jednostkowe raporty kwartalne:
za I kwartał 2013 roku - 15 maja 2013 r.
za III kwartał 2013 roku - 14 listopada 2013 r.
2. Jednostkowy raport półroczny:
za I półrocze 2013 roku - 2 września 2013 r.
3. Jednostkowy raporty roczny:
za 2012 rok - 21 marca 2013 r.
Jednocześnie Zarząd informuje, że ze względu na utratę kontroli nad spółkami zależnymi znajdującymi się w stanie upadłości likwidacyjnej Zarząd postanowił zaprzestać sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Zgodnie z §101 ust. 2 RMF Zarząd podjął decyzję o rezygnacji z publikacji sprawozdania za II kwartał 2013 roku.
Zgodnie z § 102 ust. 1 RMF Zarząd podjął decyzję, iż nie będzie publikować raportu kwartalnego za IV kwartał 2012 roku.
Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi