~ja

Autor: ~Dostojewski [79.185.184.*], 2013-01-24 20:08
..a zresztą to są nieznaczące pieniądze (9 mln na taką firmę ) Sam Fasing powinien mieć ok 15 mln zysku...

Chłopie czy Ty wiesz o czym piszesz? Nie życzę Ci tego nigdy aby " mamusia" wypełniła weksel in blanco na " nieznaczną" kwote 9.950,0 tys. zł,.. nastąpił by armageddon i koniec tej spółki..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.