~majka

Może i potencjał zysku jest spory ale przyznać trzeba, że jednak spółka nie uruchomiła żadnej kotłowni, czy generatora, więc jak by też nie było doskonałe CV prezesa to de facto nic do dziś nie zrobił. Przed debiutem miał mnóstwo czasu na przygotowanie pozwoleń na budowę, takie rzeczy się robi wcześniej. Ja uważam że w tej materii to nie jest poważne żeby wchodzić na giełdę i dopiero się grzebać z papierkami. Myślę, że wchodzenie w akcje ekokogeneracji na tym etapie jest ryzykowne.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.