~Dziubeczek

Musiałby być chyba idiotą, a o to go nie posądzam. Po co kupować nic nie warty papier. Lepiej dalej mydlic ludziom oczy obiecywać metalowe domy, osiedla z polami golfowymi, centra logistyczne, produkować rowery górskie, rozwozić przesyłki, budować eko miasta. Po drodze biorąc grubą kasę w międzyczasie powoli sprzedawać, a na końcu zostawić ludzi z papierem który obciążony będzie takim długiem że pozostanie tylko upadłość. A kto dostanie pieniądze z tego co zostanie. Na pewno nie wy tylko główny udziałowiec. Wy usłyszycie na koniec: Co zrobić- nie wyszło. Tylko wy zostaniecie bezgrosza, a on będzie obrzydliwie bogaty. Nie zapomnę jak kiedyś analityk wypowiadał się na temat spółek rodzinnych. Nigdy bym nie kupił-powiedział. W takich spółkach robi się tylko interes głównego akcjonariusza, który zarabia a ryzyko jest przerzucone na pozostałych, którzy zarobić nie mają szans.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.