Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Hawe Telekom ma umowę z TK Telekom oraz z ATM dot. włókien światłowodowych
PAP - Biznes
31 Gru 2012, 14:29
31.12. Warszawa (PAP) - Hawe Telekom, spółka zależna Hawe, podpisała z TK Telekom umowę dzierżawy włókien światłowodowych oraz z ATM dotyczącą sprzedaży włókien światłowodowych - poinformowała spółka w poniedziałkowych komunikatach.
Przychody Hawe Telekom z tytułu dzierżawy włókien światłowodowych oraz usług dodatkowych objętych umową z TK Telekom w okresie roku wyniosą łącznie około 8 mln zł.
Przedmiotem umowy z ATM jest sprzedaż włókien światłowodowych w relacji Poznań - Wrocław oraz kilku relacji miejskich o łącznej długości ponad 640 km. Przychody Hawe Telekom z tytułu sprzedaży włókien światłowodowych wyniosą łącznie ponad 13 mln zł.
"Zakończenie roku tak korzystnymi kontraktami będzie miało pozytywny wpływ na osiągnięte przez Hawe wyniki finansowe za 2012 rok. Ponadto warunki transakcji z ATM pozwalają nam z optymizmem patrzeć na realizację planowanych na lata 2013 - 2014 transakcji sprzedaży infrastruktury telekomunikacyjnej będącej własnością Grupy Hawe" - powiedział cytowany w komunikacie Jerzy Karney, prezes Hawe. (PAP)
Bóg jest Wielki a ja malutki