~energetyk, iwestor

Widzę, że nie tylko ja zajmuję się ekociepłem przed sylwestrem.

Inwestorze pytający

po pierwsze sprawdź czy te ich kotlownie w ogóle istnieją, czy dzialają

po drugie to poczekaj aż pierwsza inwestycja będzie uruchomiona i sprawdź czy jest to rentowny biznes

po trzecie z kotłowni 1mwc można sporo zarobić tj jakieś 2-3 mln zł rocznie na czysto

po czwarte to ciepłownie miejskie będą zaraz zmuszone kupować ekologiczne ciepło, jak więc ciepło z tych generatorków jest "eko" - jak nazwa mówi - to biznes będzie wówczas murowany i Aplle się schowa, a jak nie to handel ciepłęm ze śmieci raczej do ruiny nie doprowadzi.

Ja nie znam żadnego biznesmena co w śmieci wszedł i poszedł z torbami. Jako energetyk z zawodu wiem, że jeśli to ciepło będzie na pewno ekologiczne to warto wejść nawet za 10% swojego portfela.

Udanego 13go

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.