~Ja

Dnia 2012-12-27 o godz. 10:02 ~Rubicon napisał(a):
> sprzedaja z 3gr zyskiem a zas odkupuje 30gr drozej i traca
> bo korekta przychodzi tak juz robia leszcze nie wiem czemu
> ich zapytaj :D ja kupilem po 22 i 23gr i czekam na 1,50zl
> narazie :)
Zgadzam się, taka będzie jazda, że ci co wejdą za 0,5 PLN będą sie cieszyć z tak dobrej ceny. Pozdrawiam. Grzecznie czekam, średnia 0,28 PLN.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.