~design

co IDM zrobiłby z tarczą podatkową? nic, bo tam teraz poszukują pieniędzy, a Wiśniewski je ma, więc jest szansa że wykorzysta spółkę która zacznie prowadzić działalność, przemieli kasę i nikt mi nie powie, że nie będzie wtedy wzrostów. Kiedy to będzie "oto jest pytanie", ale faktycznie jestem zdania, że jak ma to zrobić, to zrobi to dość szybko i za dwa miesiące będzie 0,5, a za rok możemy być faktycznie na dużo wyższych poziomach. Jest wiele osób, które chcą już-teraz, ja też tu siedzę ponad dwa lata i też tak chcę, ale chętnie poczekam jeszcze z rok

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.