Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Siedzę i patrzę i nie wierzę ludzie przecież wy nigdy nie zarobicie pieniędzy na giełdzie trzeba być cierpliwym i czekać a nie sprzedawać ze stratą czym wy się kierujecie . Wycena akcji jest bardzo niska i Ci co to rozumieją zbierają i wy też tak róbcie dokupujcie po mału ale dokupujcie a niedługo bedziecie bogaci . Dla znawców tematu jest to 100% zarobek .
Nie słuchajcie tych mądrali na forum ,którzy wszystko wiedzą najlepiej kierujcie się rozumem i zacznijcie myśleć . Bo jak tak Was obserwuję to się nie dziwię ,że 95% ludzi na giełdzie traci kase . Ale to Wasza sprawa